Musimy coś wyjaśnić

By 13 września 2017Aktualności

Drodzy, musimy Wam wyjaśnić pewną kwestię – jesteście przyzwyczajeni do tego, że mocną stroną Multi Art Festival były koncerty. W tym roku również w planie był duży i spektakularny koncert projektu Rebel Babel z orkiestrami dętymi, którym dowodzi L.U.C. Niestety ten rok jest dla nas niesamowicie trudny i stało się tak, że mimo wielu wysiłków, nie uda się nam tego koncertu zrealizować podczas Festiwalu. Wspólnie z Artystami szukamy możliwości oraz miejsca i czasu na organizację tego wydarzenia w przyszłości i wierzymy, że wkrótce będziemy mogli przekazać tę informację wszystkim, którzy na ten koncert czekali.
Z tego względu bardziej niż zwykle liczymy na Waszą wyrozumiałość i zaufanie, bo wszystko to co przygotowaliśmy dla Was w tym roku (poza nieodżałowanym koncertem) jest efektem przemyślanego planu i chęci podania Wam jak najwyższej jakości.
Nawet gdyby ten koncert się odbył, ten festiwal byłby całkiem inny niż wszystkie dotychczasowe jego edycje. Zaplanowaliśmy sobie działania wokół wspólnej myśli, idei. Zapragnęliśmy zrobić coś innego, nowego i mało oczywistego, dlatego w programie znalazły się między innymi slam poetycki, spacer preformatywny, interwencje artystyczne czy silent disco.
Będzie też kilka niespodzianek, o których dowiecie się niebawem. To będzie jedenasty MAF, ale zarazem pierwszy w całkiem nowej odsłonie.


Bądźcie z nami w najbliższy weekend. Bardzo na Was liczymy!

 

multiart

Author multiart

More posts by multiart

Join the discussion One Comment

  • r napisał(a):

    Nic się nie stało i powodzenia w przyszłym roku. Akcje, które są zaplanowane, czasem się zmieniają i nikt nie ma na to wpływu. Ważne, by się nie ugiąć i robić swoje. Nawet, gdy program się sypie to trzeba zachować zimną krew i to Wam się udało. Jak coś nie jest zrealizowanie w stu procentach może i tak odbiorcom – nam przynieść 120% frajdy i dobrej zabawy. Pozdrawiam serdecznie

Leave a Reply